PROTEBE

Naši sponzoři

praha4

 l net4gas albi logo 02  

l mz     

  detail top vision s.r.o. profesn vzd l v n   menu logo panter

Zvěrokruh   FilmGame

Breno  Efko

Filmexport  Bezvatriko.cz

vseprotisk  Pletiva dobrý

Grooters  Padawan

Bambule  Silic media

Fantom Print  Super ZOO

AVE  Farmapark u Toma

Články, zprávy a reportáže

8. integrační ples

10. 12. 2016 jsme realizovali 8. ročník našeho integračního plesu. Cíle plesu se podařilo splnit nad naše očekávání, Jednalo se o setkání osob různých věkových
skupin, i různé fyzické či dušení kondice. Přestože se jednalo o integrační ples, taneční sál Kongresového domu Praha se bleskurychle zaplnil a po prvních tónech hudby byl plný i taneční parket. Plesu se zúčastnilo asi 200 lidí. V tematickém doporučeném oblečení tentokrát na téma 50. – 70. léta se smazala veškerá odlišnost.

 cfl8338

V doprovodném programu se nám představily ve svých cvičebních sestavách v moderní gymnastice děvčata TJ Vodní stavby Praha, zatančily nám orientální tanečnice, shlédli jsme klaunovské představení s talíři, viděli jsme havajský tanec i profesionální tanec Pool dance a také jsme jako spolek PROTEBE pokřtili nové výukové CD s včelařskou tematikou. Z atmosféry plesu bylo jasně cítit, že tento ples je především o vztazích mezi lidmi a dialogu mezi generacemi či profesemi. Tento ples je pro náš spolek nejen společenská i výroční událost, ale také i možnost utužovat přátelství mezi našimi sponzory, členy našeho spolku a organizacemi, kteří se věnují volnočasovým aktivitám s dětmi a mládeží, nebo pracují v sociální oblasti.

 cfl8357

Při výběru dbáme na bezbariérovost, neboť našeho plesu se zúčastňují i tanečníci na vozíčku, proto jsme volili tento prostor v centru a dostupnosti MHD. Prostor a služby v Kongresovém sále, který se nám osvědčil, a proto si ho budeme včas rezervovat i pro realizaci plesu v roce 2017. Program byl sestaven tak, aby byl poutavý nejen svým tanečním programem, ale také svým programem i tématem a pestrou tombolou.