PROTEBE

Naši sponzoři

praha4

 l net4gas albi logo 02  

l mz     

  detail top vision s.r.o. profesn vzd l v n   menu logo panter

Zvěrokruh   FilmGame

Breno  Efko

Filmexport  Bezvatriko.cz

vseprotisk  Pletiva dobrý

Grooters  Padawan

Bambule  Silic media

Fantom Print  Super ZOO

AVE  Farmapark u Toma

Víkendové akce

     Všechny akce pořádané naším spolkem jsou otevřené pro širokou dětskou veřejnost, t.j. pro děti a mládež od 6 do 18 let (u některých akcí je s ohledem na jejich náplň uveden vhodný věk účastníků).
 
POBYTY S RODIČI – NABÍDKA
 
* Pobyty jsou určené pro rodiče a jejich děti a mládež bez věkového omezení – špatně adaptabilní v novém kolektivu a prostředí .
* Formou práce dochází zejména svým skloubením aktivní zábavy pro děti a mládeže a možností odpočinku a relaxace pro dospělé,
* Každá rodina je vždy ubytována samostatně.
* Cenově výhodné - ubytování x cena pobytu (zlatý střed)
 
b) splnění časového harmonogramu:
 
28.12.2014 – 2.1.2015 – Silvestrovský pobyt zaměřený na sport, turistiku, koupání v bazénu, hry, zábavu a tanec. Celkový počet 35 dětí a mládeže, z toho15 s handicapem.
 
12.6. 2015 – 14.6. 2015 – Před-táborový sraz – adaptační víkendový pobyt pro nové uchazeče o tábor, seznamovací hry, zapojení do nového kolektivu. Celkový počet účastněných byl 35 z toho 10 lidí s handicapem.
 
2.10.2015 – 4.10. 2015 – Po-táborový sraz byl spojen s prohlížením fotografií z tábora, vzpomínání na zážitky, zhodnocení ročníku a příprava na další ročník, obohacení pobytu byla drakiáda. Účastníků na srazu bylo 40 z toho 10 s handicapem.
 

     Z ohlasu spokojených rodičů, kteří si informace o naší práci navzájem předávají a pomáhají tak rozšiřovat náš kolektiv víme, jak velmi jsou tyto akce důležité nejen pro relaxaci dětí a pro zlepšení jejich fyzické kondice, ale též pro uvolnění psychické zátěže v rodině. Forma pravidelné činnosti nabízí rodinám pocit klidu a jistoty, zejména však pomáhá adaptaci problémových dětí v mimoškolním prostředí a v novém kolektivu. Děti mají možnost si podle nabídky volit akci podle svého zájmu, délky pobytu a jeho zaměření, v neposlední řadě i podle finančních možností. Těší nás, že rodiče často podmiňují účast na našich akcích dobrými výsledky ve škole, že náš dorost obětuje vlastní kapesné či výdělek z brigády na úhradu pobytu, jen aby mohl být mezi námi, mezi svými, no prostě…. mezi kamarády.