PROTEBE

Naši sponzoři

Nadace Jedličkův ústav l be l hame l net4gas  l brenol skofin l kofola l olma l oxalis l pepacz l wustenrot l levneknihy l igracek l mcpl l mcp2 l mcp4 l mz l zvcela l dphmp  l medocentrum l kriviera l rossmann l yoyostore l efko l rsts l apelby l ceps l kika l nivea l chicco l p12 l slusny KIK

  • Vladimír Kropáček
    (Medium Group)
  • Prague Tax Services, a. s.
  • Piccollo
  • Partners
  • Dům zahraniční spolupráce
  • Matějkovi
  • Holinovi
  • City

Články, zprávy a reportáže

Informace o jarním pobytu v Janských Lázních 2017

V termínu od 28.4. do 1.5.2017 proběhl v Janských Lázních jarní prodloužený víkend, který se velice vydařil. Ubytovaní jsme byli v objektu Školy v přírodě DUNCAN, který se nachází v Janských Lázních (východní část Krkonoš, úpatí Černé hory). Areál nás mile překvapil, je situovaný stranou města, přilehlé okolí tvoří louky a lesy, avšak do centra Janských Lázní se dostanete příjemnou procházkou zhruba za 15 minut. Bydleli jsme v nové budově, která se nachází asi 60 metrů od vily DUNCAN. Kapacita budovy je 28 míst, ložnice jsou 4 lůžkové a všechny mají vlastní sociální zařízení a úžasnou společenskou místnost, což uspokojilo všech 34 účastníků. Během pobytu jsme podnikali výlety do okolí Černé hory - lanovkou i pěšky. Na kolonádě v Janských Lázních jsme objevili rehabilitační bazén, který jsme patřičně vyzkoušeli. Přímo v hlavním bodu lázeňské kolonády se dne 30.4. tak, jako všude jinde, konal malý roztomilý slet čarodějnic se zábavným, i když trochu komerčním programem (hudba, tanec, průvod, opékání špekáčků).

A to jsme vůbec netušili, že toto je pouhou přípravou na opravdovský „Sabat“, který vypukl na farmě „Muchomůrka“. V 19 hodin místního času nastal onen moment, kdy hladové jazyky olizovaly dřevěnou hranici, kde BABA JAGA vystavovala zadnici a temné síly bránily v rozhoření ohně. Za potlesku cca 300 osob začal kouř konečně stoupat do oblak a náhle ty tajemné síly vystřídal voňavý májový vzduch. Na závěr jsme si zahráli partičku oblíbených her a s pocitem, že jsme se měli moc dobře, jsme odjeli do Prahy Viz přiložené foto.